Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Jabra Talk 5, e zezë

Kodi i produktit:
257192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
11
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
13
Mikrofon:
Integruar

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kufje Jabra Talk 5 wireless kombinon elegancën e thjeshtë, përdorimin praktik, funksionalitetin e lartë, si dhe me çmimin e arsyeshëm. Teknologjia Bluetooth 2.1 siguron transmetim deri në 10 metra dhe kufja mund të lidhet me 8 pajisje, madje me 2 njëkohësisht. Kufja përmban altoparlantë dinamikë 11 mm me rang frekuencash nga 300 Hz në 3.4 kHz. Rangu i frekuencave të mikrofonit është 100 Hz - 8 kHz, ndjeshmëria e mikrofonit është -42 dBV / Pa. Kufja ka jetëgjatësi të baterisë deri në 11 orë përdorimi, ose deri në 10 ditë në modalitetin standby, ndërsa mbushet për vetëm dy orë. Dimensionet e saj janë 54.3 x 16.3 x 25.5 mm, pesha është vetëm 9.7 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
11
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
13
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-42
Pa kabllo:
Pesha [g]:
9.7
Prodhuesi:
Jabra
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
3.4
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
300
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Jabra.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE