Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Sandberg Sports, të zeza

Kodi i produktit:
240508
EAN:
5705730125973
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
125-97

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sandberg paraqet xhevahirin e tij të ardhshëm të madh - kufjet sportive Sandberg Sports. Ato janë të dizajnuara për t'u përshtatur në mënyrë të përkryer në veshët tuaj dhe të ju japin komoditet në çdo sport. Kufjet kanë cilësi të shkëlqyeshme zanore dhe zë të lartë. Pa pasur nevojë të tërheqni telefonin tuaj celular nga xhepi juaj, lehtë mund të rregulloni volumin duke përdorur kontrollin kabllor. Kufjet janë plotësuar me jastëk pads rezervë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5705730125973
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
125-97
Lansuar:
24. 7. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
10
Pesha [g]:
20
Prodhuesi:
Sandberg
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE