Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Plantronics Explorer 50, e zezë

Kodi i produktit:
168256
Bluetooth:
EAN:
5033588045076
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
202340-05
Lloji:
Pa kabllo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjuesja Plantronics Explorer 50 ka dizajn të thjeshtë dhe trup të lehtë e cila ju mundëson që të flisni nga do që jeni dhe kurdo po humbur asnjë minutë. Ju vetëm duhet ta aktivizoni përmes teknologjisë së Bluetooth dhe menjëherë mund të filloni e flisni për punët ditore edhe nëse je duke vozitur makinë, biçikletën apo jeni duke vrapuar.

Kualiteti i zërit të prodhuar është jashtzakonishtë i lartë, i kthjellët dhe real. Poashtu, mikrofoni i intergruar në të bën që jo vetëm të dëgjoni zë të qartë, por edhe ju të dëgjohen sikurse të ishit në një dhomë me biseduesin.

Kjo dëgjuese gjatë përdorimit mund të përdoret deri në 11 orë pa u ndalur fare, kurse gjatë mos përdorimit deri në 16 ditë, por që mund të karikohet në tërësi për 90 minuta. Përparësia e kësaj dëgjuese është edhe mundësia e lidhjes me dy celularë, gjë që bën çdo punë më të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
5033588045076
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
202340-05
Lloji:
Pa kabllo
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree
Mikrofon:
Pesha [g]:
11
Prodhuesi:
Plantronics
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Bashkangjitja Dëgjuese Plantronics Explorer 50 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE