Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Plantronics Explorer 110

Kodi i produktit:
223129
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 
Ju kurseni : 14.00   (21%)
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Plantronics Explorer 110 ofron cilësi të jashtëzakonshme të zërit të kombinuar me telefona kompatibil me brez të gjerë. Me telefona të tjerë, do të ofrojë tinguj të lartë përmes teknologjive të reduktimit të zhurmës dhe DSP-ve për zë kristal të qartë edhe në mjedise të zhurmshme. Kufjet janë të pajisura me teknologjinë wireless Bluetooth 4.1 dhe A2DP për të ofruar cilësi të shkëlqyeshme zanore. Poashtu, ju mund ta lidhni kufjen me 2 telefona. Këto kufje ju mundësojnë të përdorni butonin për të aktivizuar thirrjen zanore, Google Now , Cortana për thirrjen, gjetjen e drejtimeve ose diktimin e tekstit. Ndërsa modaliteti DeepSleep shërben për mënyrën e shkëlqyer të kursimit të energjisë. Me një mikrofon të cilësisë të lartë, thirrjet tuaja do të jenë në cilësi të shkëlqyeshme. Avantazh i këtyre kufjeve është edhe kontrolli i thjeshtë për zë dhe thirrje. Koha e parashikuar e jetëgjatësisë: deri në 7 orë.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE