Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Plantronics M90, të zeza

Kodi i produktit:
156179
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Plantronics Explorer M90 janë kufje pa kabllo me dizajn shumë të bukur dhe të thjeshtë. Kufjet mund t'i përdorni për të biseduar me shokët tuaj kudo, në veturë, motoçikletë ose biçikletë. Ju duhet vetëm ta kyçni telefonin me to, përmes teknologjisë Bluetooth v3.0. Kufjet gjithashtu kanë mikrofon. Ato mund të zgjasin pa u karikuar deri në 11 orë përdorimi, kurse 16 ditë nëse nuk përdoret shumë. Këto kufje janë shumë të lehta dhe peshojnë vetëm 8g.

Vlerësimet

Detajet teknike

Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Bashkangjitja Kufje Plantronics M90 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE