Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Sony MBH22, e bardhë

Kodi i produktit:
230755
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
6
Kodi:
1311-4438
Lansuar:
14. 2. 2018
Mikrofon:

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kufje e vogël që punon me Bluetooth 4.2 kombinon dizajnin elegant dhe cilësor me zërimin e qartë, lidhjen e lehtë dhe është shoqëruese perfekte në udhëtime. Përmes saj mund të kontrolloni telefonatat dhe të lëshoni muzikë me butonat multifunksional. Karakteristikë e saj është lidhja me dy paisje (dy telefon) në të njejtën kohë. Ajo ka jetëgjatësi të baterisë deri në 6 orë, duke dëgjuar muzikë / biseduar dhe 200 orë qëndrimi pa u përdorur. Në paketë përfshihet edhe një kabllo USB e tipit C për mbushjen e saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
6
Kodi:
1311-4438
Lansuar:
14. 2. 2018
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
9.3
Prodhuesi:
Sony
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE