Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese CONNECT IT True Wireless, të bardha

Kodi i produktit:
251380
Bllokim të zhurmave:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
90
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 
Ju kurseni : 22.00   (33%)
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
33% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje pa tela të përshtatshme për të gjithë ata që u pëlqen liria. Ideale për çdo atlet ose dëgjues të pasionuar. Ju mund t’i lidhni me një telefon ose pajisje tjetër duke përdorur Bluetooth 4.2. Ofron tinguj të kualitetit të lartë me Hyper-Bass dhe CVC 6.0 për të eliminuar zhurmën e ambientit. Me katër madhësi të pads veshit silikon, të gjithë mund të zgjedhin madhësinë që ju përshtatet. Ngarkimi magnetik me kohëzgjatje prej rreth 30 orësh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bllokim të zhurmave:
EAN:
8595610622411
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
5
Kodi:
CEP-9000-WH
Lansuar:
21. 12. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
90
Pa kabllo:
Pesha [g]:
13
Prodhuesi:
Connect IT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Dëgjuese CONNECT IT True Wireless edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE