Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese PEAR BT-01, Wireless, të gjelbërta

Kodi i produktit:
196179pea
EAN:
6972047914012iii
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjueset Wireless Smart Sports PEAR BT-01 janë dizajnuar enkas për tipat sportivë. Produkt cilësor i cili krahas kualitetit të garantuar, përmes sistemit bluetooth ju mundëson të kyçeni me 2 pajisje shtesë, duke ju mundësuar edhe dirigjimin dhe komunikimin me telefon në të njejtën kohë. Dëgjuesetkanë të bashkangjitur edhe micro kabllon e cila mundëson mbushjen e tyre. Pear BT-01 sfidon produkte të brendeve botërore, me veçoritë si - Pa kabllo; - 3 sekonda për lidhje; - 200 orë StandBy; - Distanca e operimit deri në 10m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6972047914012iii
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE