Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese PEAR BT-06, të arta

Kodi i produktit:
166916pea
EAN:
6999895668041ii
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjueset wirelessPEAR BT-06 janë dizajnuar për t'jumundësuar ndëgjimin e muzikës, gjatë kohës kur punoni, ushtroni apo ngisni makinën. Produkt cilësor i cili krahas kualitetit të garantuar,përmes sistemit bluetooth ju mundëson të kyçeni me pajisje shtesë, duke ju mundësuar edhe dirigjimin dhe komunikimin me telefon në të njejtën kohë. Dëgjuesete kanë të bashkangjitur edhe micro kabllon e cila mundëson mbushjen e tyre.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6999895668041ii
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE