Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese PEAR EP-702, Lightning, të bardha

Kodi i produktit:
136466pea
EAN:
6986591377025
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjueset PEAR EP-702 janënjë produkt cilësor i cili ju garanton cilësitë sinjalit dhe njëherëshmuzikëstuaj të preferuar. Këto dëgjuesekanë gjatësi të kabllit 120cm, si dhe konektor Lightning.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6986591377025
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE