Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese YENKEE YHP 101WE

Kodi i produktit:
251195
EAN:
8590669262694
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
35051548

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjuese me dizajn ergonomik e përshtatshme për thirrje të sigurta gjatë vozitjes, por edhe për sport. Mbështet përdorimin pa duar dhe kontrollohet nëpërmjet kontrolluesit multifunksional në kabllo. Dëgjueset janë nga materiali ABS dhe reagim me frekuencë prej 20 Hz - 20 kHz. Diametri i altoparlantit 14,2 mm, me rezistencë 32 Ohm dhe ndjeshmëri prej 125 dB +/- 3 dB. Mikrofoni omnidirektiv. Ndjeshmëria e mikrofonit -42 +/- 3 dB. Lidhës i arit 3.5 mm. Gjatësia e kabllos 1.2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669262694
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
35051548
Lansuar:
14. 12. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
14.2
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
125
Prodhuesi:
YENKEE
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE