Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese YENKEE YHP 305BK

Kodi i produktit:
251199
EAN:
8590669262649
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
35051543

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje të lehta në peshë, moderne dhe të fuqishme Yenkee për të gjitha llojet e pajisjeve portative të zgjuara. Kufjet janë shumë të rehatshme me dizajn ergonomik dhe materiale të lehta. Përveç përdorimit normal, ato gjithashtu mund të përdoren edhe në sporte. Këto kufje janë të pajisura me mikrofon për t'u përgjigjur thirrjeve si dhe përdorin lidhjen 3.5mm jack pët t'u lidhur me pajisje të ndryshme, si telefona, laptopa, tablet, kompjutera, mp3 etj. Funksionojnë në frekuencë 20 Hz - 20 kHz, kanë impedancë 32 Ohms dhe ndjeshmëri 119 dB +/- 3 dB. Diametri i altoparlantit 14,2 mm, ndërsa gjatësia e kabllos 1.2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669262649
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
35051543
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
14. 12. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
14.2
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
119
Prodhuesi:
YENKEE
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE