Kufje Defender Redragon Excidium

Kodi i produktit:
249387
EAN:
4714033642002
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
Defender
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
115

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Defender Redragon Excidium janë kufje të forta dhe të fuqishme me një mikrofon të ndjeshëm dhe izolim të madh të zhurmës së ambientit. Kufjet janë të pajisura me një mikrofon të palosur që ju lejon të përdorni kufjet tuaja jo vetëm për të luajtur lojëra, por edhe për të bërë thirrje dhe aktivitete të tjera. Këto kufje kanë altoparlant 50 mm dhe operojnë në frekuencë 20 - 20,000 Hz. kanë ndjeshmëri 115 dB / mW dhe rezistencë prej 32 Ohm. Ndërsa frekuenca e mikrofonit është 20 - 16,000 Hz dhe ndjeshmëria e tij 54 dB. Gjatësia e kabllos 2.2 m, si dhe ka 2x 3.5mm jack. Pesha 560 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4714033642002
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2.2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
64200
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
15. 11. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
2
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Mikrofon:
Sklápecí
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
115
Prodhuesi:
Defender
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE