Kufje JBL Tune 500, rozë

Kodi i produktit:
246922
EAN:
6925281945144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6925281945144
Lansuar:
17. 10. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto janë kufje të rehatshme me një dizajn të thjeshtë e të bukur. Kufjet janë të pajisura me një mikrofon të integruar dhe një buton kontrollues për pranim dhe ndërprerje të lehtë të thirrjeve dhe muzikës. Mbështesin SIRI ose Google Now pa pasur nevojë për një pajisje mobile. Kufjet kanë një bateri polimere litium-ion me kapacitet prej 300 mAh, konvertues 32 mm dhe reagojnë në një gamë frekuencash prej 20 Hz - 20 kHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6925281945144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6925281945144
Lansuar:
17. 10. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
32
Mikrofon:
Pesha [g]:
148
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE