Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Sony WI-C310, të zeza

Kodi i produktit:
263811
EAN:
4548736098961
Pa kabllo:
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje janë të dizajnuara për lirinë maksimale kur dëgjoni muzikë, jo vetëm në rrugë, por edhe në shtëpi. Për ta bërë këtë, kufjet mbështesin teknologjinë Bluetooth, kështu që nuk ju nevojitet të lidhni kufjet me pajisje të tjera me kabllo. Përveç Bluetooth, lehtësia e kufjeve gjithashtu siguron jetëgjatësi të baterisë. Me një karikim të vetëm ato mund të luajnë mirë për rreth 15 orë. Kufjet janë të pajisura me një mikrofon dhe një kontrollues shumëfunksional me një buton thirrje-përgjigje, kështu që ju lehtë mund t'i përdorni kur bëni një telefonatë, pa pasur nevojë të hiqni kufjet gjatë bisedës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736098961
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar [orë]:
15
Kodi:
WIC310B.CE7
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
26. 6. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
9
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Goma zëvendësuese
Pesha [g]:
19
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE