Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Super Bass, PEAR, EP-705

Kodi i produktit:
197631pea
EAN:
6999895687035
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

KufjeDëgjuese EP-705Super Bass është një produkt cilësor i cili ju garanton cilësi të sinjalit dhe njëherëshmuzikëstuaj të preferuar. KufjetDëgjuesete kanë gjatësi të kabllit 120cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6999895687035
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Bashkangjitja Kufje Super Bass edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE