Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellëse lëkure UNIQ Terra për Apple AirPods

Kodi i produktit:
258786
Dizajnuar për:
Kufje
EAN:
8886463667125
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Airpods
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbështjellëse me cilësi të lartë e Apple AirPods është bërë prej lëkure të vërtetë dhe ofron një jetë të gjatë. Ajo përshtatet mirë me kutinë e rikarikimit, dhe në sajë të prerjes në pjesën e poshtme, nuk mbulon lidhësin e karikimit. Ajo mbron AirPods tuaj nga gërvishtjet dhe dëmtimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kufje
EAN:
8886463667125
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Airpods
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
8886463667125
Lansuar:
6. 4. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
UNIQ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE