Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese CELLY True Wireless Twins Air, të kaltra

Kodi i produktit:
259466
EAN:
8021735747130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
2.5
Kodi:
BHTWINSAIRBL
Lansuar:
17. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 
Ju kurseni : 34.00   (34%)
65.50 € * Përfshirë TVSH-në
34% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Teknologjia e fundit ju sjell dëgjueset wireless CELLY Twins Air, të cilat falë dizajnit kompakt janë ideale për punë, sport dhe çdo aktivitet tjetër. Bartja e tyre do t’ju jap një eksperiencë unike. Dëgjimi i muzikës bëhet përmes teknologjisë së avancuar Bluetooth v4.2. Vijnë për të gjithë personat që duan të shijojnë kualitet maksimal të zërit. Në njërën nga dëgjueset ndodhet paneli për kontrollimin dhe editimin e listës së këngëve, ndërsa tjetra bën pranimin e tyre me anë të mikrofonit. Mbështesin sistemin operativ iOS. Karikimi i baterisë bëhet përmes kasës së tyre unike. Posedojnë ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8021735747130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
2.5
Kodi:
BHTWINSAIRBL
Lansuar:
17. 4. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-42
Pa kabllo:
Prodhuesi:
CELLY
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth v4.2
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE