Dëgjuese CELLY True Wireless Twins Air, të kaltra

Kodi i produktit:
259466
EAN:
8021735747130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
2.5
Kodi:
BHTWINSAIRBL
Lansuar:
17. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8021735747130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
2.5
Kodi:
BHTWINSAIRBL
Lansuar:
17. 4. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-42
Pa kabllo:
Prodhuesi:
CELLY
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth v4.2
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE