Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Happy Plugs Air 1, rozë

Kodi i produktit:
270421
Besueshmëria:
100 %
Ndjeshmëri dB - SLP:
95
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto dëgjuese janë plotësisht wireless. Tingulli i këtyre dëgjueseve është i qartë, me bas të thellë dhe i optimizuar për performancë të qëndrueshme në të gjitha zhanret. Dëgjueset kanë një ndërtim të qëndrueshëm që mund t’i rezistojë shiut ose djersës. Përveç kësaj, në sajë të mbrojtëseve prej silikoni, ato mbahen në mënyrë të përkryer në veshin tuaj. Jo vetëm kaq, ata janë një kandidat i shkëlqyeshëm për sporte. Të dizajnuara për liri maksimale të dëgjimit, dëgjueset Bluetooth ju lejojnë t'i lidhni lehtësisht ato me një shumëllojshmëri të pajisjeve pa pasur nevojë për kabllo. Në mënyrë të veçantë, dëgjueset mbështesin Bluetooth v5.0, që do të thotë për ju si përdorues mund të bëni lidhje më të lehtë automatike, keni qëndrueshmëri më të lartë të sinjalit dhe mbi të gjitha, qëndrueshmëri më të gjatë të baterisë. E përfshirë gjithashtu është një kuti unike e energjisë që shërben gjithashtu si një mbrojtëse e dëgjueseve. Koha totale e luajtjes së dëgjueseve është 14 orë. Dimensionet e kutisë së karimit janë: 51 x 63 x 20 mm, ndërsa pesha është 35 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7350090768575
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
16
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
14
Kodi:
1619
Lansuar:
20. 9. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese, sportive
Madhësia e altoparlantëve mm:
12
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri dB - SLP:
95
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Carry case, Nabíjecí kabel
Pesha g:
40
Prodhuesi:
Happy Plugs
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Ueb-i i prodhuesit:
Eu.happyplugs.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE