Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese JBL Endurance Run BT, të zeza

Kodi i produktit:
269327
Besueshmëria:
100 %
Mikrofon:
Integruar
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Prodhuesi:
JBL

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto dëgjuese ofrojnë performancë të mrekullueshme. Frekuenca e tyre është 20 Hz - 20 kHz. Kanë mbrojtje IPX5 kundër djersës dhe spërkatjes së ujit. Bateria qëndron deri në 6 orë dhe rikarikohen deri në 2 orë. Për karikim mund të përdoret kabllo microUSB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6925281955112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
16
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
6
Kodi:
JBL RUNBT BLK
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
10. 9. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Madhësia e altoparlantëve mm:
8
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri dB - SLP:
102
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Goma zëvendësuese
Pesha g:
19.7
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth v4.1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE