Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Plantronics Backbeat FIT 2100, të kuqe / të zeza

Kodi i produktit:
273913
Besueshmëria:
100 %
EAN:
0172291653286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
7
Kodi:
212203-99

Si të porosisim në Gjirafa50?

147.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet sportive pa tela Plantronics FIT 2100 ofrojnë muzikë me cilësi të lartë dhe thirrje edhe gjatë aktiviteteve sportive. Ndërtimi i qëndrueshëm dhe i lehtë premton rehati edhe kur mbahen për periudha të gjata. Përveç mikrofonit për trajtimin e thirrjeve, ju mund të çiftoni orë të zgjuara me teknologjinë Bluetooth 5.0. Bateria e tyre ka jetëgjatësi deri në 7 orë dhe ju lejon të shijoni dëgjim të gjatë dhe me cilësi të lartë në palestër ose jashtë, në çdo mot, falë IP57.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
0172291653286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
7
Kodi:
212203-99
Lansuar:
26. 10. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Kabllo për karikim
Pesha g:
20
Prodhuesi:
Plantronics
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE