Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Plantronics Backbeat FIT 2100, të kuqe / të zeza

Kodi i produktit:
273913
Besueshmëria:
100 %
EAN:
0172291653286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
7
Kodi:
212203-99

Si të porosisim në Gjirafa50?

147.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet sportive pa tela Plantronics FIT 2100 ofrojnë muzikë me cilësi të lartë dhe thirrje edhe gjatë aktiviteteve sportive. Ndërtimi i qëndrueshëm dhe i lehtë premton rehati edhe kur mbahen për periudha të gjata. Përveç mikrofonit për trajtimin e thirrjeve, ju mund të çiftoni orë të zgjuara me teknologjinë Bluetooth 5.0. Bateria e tyre ka jetëgjatësi deri në 7 orë dhe ju lejon të shijoni dëgjim të gjatë dhe me cilësi të lartë në palestër ose jashtë, në çdo mot, falë IP57.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
0172291653286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
7
Kodi:
212203-99
Lansuar:
26. 10. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Kabllo për karikim
Pesha g:
20
Prodhuesi:
Plantronics
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE