Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese USAMS LA, të zeza

Kodi i produktit:
253151
EAN:
6958444962788
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
6
Kodi:
2442075
Lansuar:
1. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje të lehta elegante do të kënaqin cilindo që dëshiron dëgjim cilësor në çdo vend dhe në çdo kohë. Dizajni i lehtë dhe i hollë siguron komoditetin e nevojshëm për përdorim afatgjatë. Me butonin e zgjuar të prekjes thjesht përfundoni / përgjigjeni / refuzoni thirrjen, ndizni Sirin apo muzikën. Kufjet zvogëlojnë zhurmën e ambientit dhe ju japin tinguj të qartë. Ato lidhen me paisjet tuaja përmes Bluetooth 5.0 në një distancë deri në 10 m. Ekziston edhe një mikrofon për të bërë telefonata. Kontrolli ruhet në kufje dhe ofron funksione standarde, të gjitha me një kontroll të butonave. Kufjet kanë një bateri të integruar 55 mAh e cila mund të zgjasë deri në 6 orë me një mbushje të vetme. Ngarkimi i tyre bëhet në një kuti elegante përmes lidhjes me një kabllo microUSB, dhe kutia është e lehtë për t'u bartur falë madhësisë së saj të vogël.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6958444962788
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
6
Kodi:
2442075
Lansuar:
1. 2. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
106
Pa kabllo:
Prodhuesi:
USAMS
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE