Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Xiaomi Mi True Wireless , të bardha

Kodi i produktit:
285902
EAN:
6934177700897
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
4
Kodi:
17548
Lansuar:
23. 4. 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stereo Xiaomi True Wireless Earbuds Basic japin një tingull me cilësi të lartë dhe të ekuilibruar. Ato janë një shtesë e shkëlqyeshme për atletët dhe entuziastët e muzikës, të cilët kurrë nuk do ta mohojnë shoqërimin e tyre muzikor. Përshtaten në mënyrë perfekte në veshët tuaj, përmes së cilësve ju mund të merrni thirrje gjatë aktiviteteve tuaja dhe të vendosni gjithçka që ju nevojitet, duke përfshirë ndezjen ose fikjen me një buton direkt në trupin e celularit. Përveç kësaj, komunikojnë me pajisje të tjera përmes teknologjisë Bluetooth 5.0, e cila siguron një lidhje të qëndrueshme dhe transmetim më të shpejtë se brezat e mëparshëm të Bluetooth. Për më tepër, koha e riprodhimit të muzikës është deri në 4 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6934177700897
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
4
Kodi:
17548
Lansuar:
23. 4. 2020
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Madhësia e altoparlantëve mm:
7,2
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Çantëz, kabllo, goma zëvendësuese
Pesha g:
39
Prodhuesi:
Xiaomi
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE