Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Sennheiser PC 5 CHAT, të zeza

Kodi i produktit:
247265
Bllokim të zhurmave:
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
42
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
17
Prodhuesi:
Sennheiser

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përdorime të shumta në shtëpi dhe punë. Konstruksion i qëndrueshëm me peshë të lehtë. Përmban mikrofon të ndjeshëm me bllokim të zhurmës. Kufje të rehatshme dhe me peshë të lehtë, të dizajnuara për komunikim me miq, lojëra, muzikë apo punë në zyrë. Përmbajnë mikrofon të ndjeshëm me funksion të bllokimit të zhurmës dhe kanë konektor audio 3.5 mm. Gjatësia e kabllos 2 m. Rangu i frekuencave 42 Hz - 17 000 Hz. Impedanca 32 Ohm. Ndjeshmëria 95 dB SPL. Rangu i frekuencave të mikrofonit 90 Hz - 15,000 Hz. Ndjeshmëria -40 dBV / PA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bllokim të zhurmave:
EAN:
4044155241259
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
PC 5 CHAT
Lansuar:
19. 10. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
95
Pesha [g]:
77
Prodhuesi:
Sennheiser
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
17
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
42
Ueb-i i prodhuesit:
Sennheisercommunications.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE