Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Asus STRIX

Kodi i produktit:
160276
EAN:
4716659772453
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
60
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

196.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus STRIX janë kufje me kualitet të lartë të zërit të cilat kanë një konvertues zëri 60 mm prej noedimiumi, i cili e redukton zhurmën e ambientit të jashtëm deri 90 %. Kufjet kanë edhe një mikrofon të integruar i cili iu mundëson të komunikoni me shokët gjatë lojës. Këto kufje janë shumë kualitative dhe ofrojnë qëndrueshmëri të lartë. Arsyeja që nuk duhet të hezitoni për t'i blerë këto kufje, është eksperienca jashtëzakonshme që këto kufje do t'iu dhurojnë.

.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716659772453
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
90YH00B1-M8UA00
Lansuar:
24 Shtator 2014
Lidhës:
3.5mm (TRRRS), 3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
60
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
320
Prodhuesi:
ASUS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE