Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Beyerdynamic Aventho wireless, kafe

Kodi i produktit:
257575
EAN:
4010118717857
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
30
Kodi:
BD 717851

Si të porosisim në Gjirafa50?

363.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4010118717857
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
30
Kodi:
BD 717851
Lansuar:
22. 3. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Hifi, kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Pa kabllo:
Pesha [g]:
238
Prodhuesi:
Beyerdynamic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Teknologji Wireless:
Bluetooth v4.2
Ueb-i i prodhuesit:
Europe.beyerdynamic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE