Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Gaming Asus Cerberus, të zeza

Kodi i produktit:
145376
EAN:
4716659584032
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
60
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

ASUS sjellë kufje me zë të përsosur dhe kumbues. Kufjet janë të projektuara për lojëra kompjuterike. Ato kanë jastëkë për veshë që do të sigurojnë rehati maksimale për veshët tuaj dhe nuk do të shkaktojë dhimbjen e tyre, pa marrë parasysh kohën e gjatë që ju luani. Sigurisht, posedojnë mikrofon për komunikimet në lojë. Kufjet Asus Cerberus Arctic janë të dizajnuara për lojtarë që duan përvoja unike. Megjithatë, ata mund të përdoren edhe për dëgjim të muzikës apo shikim të filmave. Ata garantojnë një eksperiencë unike që është pjesë e çdo lojë, muzikë apo filmi. Kanë frekuencë prej 20 – 20 000 Hz dhe rezistencë prej 32 ohm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716659584032
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
90YH0061-B1UA00
Lansuar:
26 Shkurt 2014
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
60
Mikrofon:
Pajisje speciale:
Reduktues (3,5mm jack 4pin në 2x 3pin)
Pesha [g]:
266
Platforma:
PC
Prodhuesi:
ASUS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE