Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Gaming Kingston HyperX Cloud II, të zeza

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
109.50 €
127.50 
Ju kurseni : 18.00   (14%)
* Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Kodi i produktit:
167226
EAN:
7406172356786
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
KHX-HSCP-GM
Lansuar:
17 Shkurt 2015
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave
Kufjet Kingston HyperX Cloud II janë kufje të shkëlqyera që sjellin tek ju një zë të mrekullueshëm dhe kumbues. Këto kufje kanë marrë çmimin për kufjet më të mira në Evropë për vitin 2016. Dizajni i lehtë ju lejon t'i mbani kufjet për një kohë të gjatë dhe veshët tuaj nuk do të ndiejnë aspak dhimbje. Ato janë po ashtu të pajisura me mikrofon, në mënyrë që ju të komunikoni më lehtë me anëtarët e ekipit tuaj apo edhe të bëni biseda online në internet. Këto kufje janë të projektuara për lojëra kompjuterike dhe ju mundësojnë të dëgjoni çdo detaj të mundshëm në lojën tuaj. Kanë frekuencë prej 15 - 25 000 Hz, rezistencë 60 ohm dhe ndjeshmëri 98 dB.

Detajet teknike

EAN:
7406172356787406172356786
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
KHX-HSCP-GM
Lansuar:
17 Shkurt 2015
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Prodhuesi:
Kingston
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Shum produkt i mir per ket qmim ja vlen
super
Përfekt
Agenti A.Q - 108 euro pa GjirafaFLEX
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE