Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje gaming SteelSeries Arctis 3, të zeza

Kodi i produktit:
207251
EAN:
5707119035897
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
61433

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt mund të vlerësohet më së shumti nga adhuruesit e video-lojërave, pasi që është i përsosur për ta. Sidoqoftë, kufjet në fjalë janë tejet komode, ndërsa ju mund t’i vëni ato për orë të tëra dhe nuk do të vuani nga dhimbja e veshit. Kufjet përmbajnë edhe një mikrofon, ndërsa kablloja ka gjatësi prej 3 metrave. Kufjet lidhen në kompjuter, celular apo pajisje tjera përmes jack-ut universal 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119035897
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
61433
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Kufje gaming SteelSeries Arctis 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE