Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje HyperX Cloud Stinger Core, të zeza

Kodi i produktit:
233943
EAN:
740617272321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.3
Kodi i prodhuesit:
HX-HSCSC-BK
Komanda e zërit:
Në kabllo

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet HyperX Cloud Stinger Corse ju sjellin rehati maksimale gjatë dëgjimit të muzikës tuaj apo videolojërave me kualitetin dhe detajizimin më të lartë. Kufjet funksionojnë nën frekuencat 20 Hz deri në 20 kHz dhe kanë impendancë prej 16 ohm. Për përcjelljen e zërin në kualitetin më të lartë, kufjet janë pajisur me transmetuesit neodymium me madhësi 40 mm që janë dizajnuar që të përshtaten në veshin tuaj pa e lënduar apo penguar atë për një kohë të gjatë. Pos kësaj, kufjet janë të pajisuara me mikrofonin që funksionon nën frekuencat 50 - 18,000 Hz dhe ka ndjeshmëri -41.5 dBV si dhe vijnë të dizajnuara me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617272321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.3
Kodi i prodhuesit:
HX-HSCSC-BK
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
4. 4. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Palosëse
Pesha [g]:
215
Platforma:
PS4, Xbox
Prodhuesi:
HyperX
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE