Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje JBL Tune 500BT, të kaltërta

Kodi i produktit:
246219
EAN:
6925281939976
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
16
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
10. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje moderne me tipare të Bluetooth dhe tingull të pastër JBL Pure Bass. 1-buton kontrollues dhe mikrofon i integruar. Jetëgjatësia e madhe e baterisë deri në 16 orë. Përkrahë SIRI ose Google Now pa nevojën për një pajisje të lëvizshme. Konvertuesit 32mm. Ajo që i karekterizon këto kufje është aftësia për të kaluar shpejt nga një pajisje në tjetrën pajisje.Ka frekuencë 20 Hz - 20 kHz. Pesha 155 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6925281939976
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
16
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
10. 10. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
32
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
155
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE