Kufje JBL Tune 500BT, të zeza

Kodi i produktit:
246218
EAN:
6925281939952
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
16+
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
10. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

JBL Tune 500BT janë kufje moderne me dizajn të thjeshtë të cilat do ju mundësojnë të dëgjoni muzikë me zë kristal të pastër dhe të detajizuar dhe me rehati të plotë për orë të tëra.

Kufjet janë të pajisura me transmetuesit me madhësi 32mm të cilat funksionojnë nën frekuencat 20 Hz - 20 kHz, mbajnë bateri me kapacitet 300 mAh që ju mundëson të dëgjoni muzikë deri në 16 orë, ju ofron mbështetje për Siri dhe Google Now si dhe vijnë me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Perfekte
Perfect
paisje fenomenale
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6925281939952
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
16+
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
10. 10. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
32
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
155
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE