Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Logitech PC 960

Kodi i produktit:
53314
EAN:
5099206008441
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2.4
Kodi i prodhuesit:
981-000100
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Logitech PC 960 janë kufje që karakterizohen me cilësi të lartë të zërit dhe qëndrueshmëri të madhe. Këto kufje me shirit dekorativ mund t'i përshtaten me lehtësi të madhe çdo përdoruesi. Kufjet Logitech kanë karakteristika të shkëlqyera, ndër të cilat posedojnë gamë të shquar të frekuencave të 20 Hz deri 20 kHz. Frekuenca e Mikrofonit është nga 100 Hz deri 16 kHz dhe ka ndjeshmërinë e -44 db.

Vlerësimet

Produkti i mire, dergesa me kohe.. Good Job
Shume te pershtatshme dhe funksionojne shume mire
Qmimi vs Quality eshte shum i mire ,
Te pershtatshme per Callcenter !!
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206008441
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2.4
Kodi i prodhuesit:
981-000100
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
USB 2.0
Lidhësit:
1
Lloji:
Për zyrë
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-44
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kufje Logitech PC 960 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE