Kufje me mikrofon Zalman ZM-HPS200, të zeza

Kodi i produktit:
195426
EAN:
8809213764745
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
ZM-HPS200
Komanda e zërit:
Në kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Zalman ZM-HPS200 sjellin ndjesinё e tё tё dёgjuarit nё njё nivel tjetёr. Kufjet kanё mikrofon fleksibil, kontroll tё lehtё tё volumit tё zёrit. Ato dallohen pёr dizajnin e pёrshtatshёm, jastekёt e veshёve shumё tё butё. Frekuenca e tyre e pёgjigjes ёshtё 20 Hz - 20,000 Hz, kurse impedanca e mikrofonit ёshtё 2.2 Ohm. Ndjeshmёria kufjeve ёshtё 118 db, ndёrkohё ndjeshmёria e mikofonit nё -54 db +/- 3 db. Fuqia maksimale e tyre ёshtё 20 mW. Kufjet kanё kabllo tё rrafshtё dhe tё gjatё 2 metra. Peshojnё 275 gramё.

Vlerësimet

Kufje te pranueshme per cmimin qe kane. Rrijne paksa gjere[er shkak se kane vet formene tyre por ne pergjithesi nuk jane te keqija dhe nuk me kane shfaqur probleme keto 3 muaj.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809213764745
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
ZM-HPS200
Komanda e zërit:
Në kufje
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
118
Pesha [g]:
275
Platforma:
PC
Prodhuesi:
Zalman
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE