Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Kufje DS502, të zeza

Kodi i produktit:
1911msi
EAN:
159891989222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
S37-2100910-SV1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 
Ju kurseni : 22.00   (25%)
67.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI DS502 janë kufje unike për lojëra që do t'ju ofrojnë rehati të plotë gjatë ditës. Ato janë ideale për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar dhe për të luajtur lojëra kompjuterike për orë të gjata. Falë dizajnit shumë të rehatshëm dhe izolimit të përsosur të mjedisit, ju do të dëgjoni vetëm atë që ju duhet për të fituar. Plus, ju do të shijoni benefitet e zërit përrreth me teknologji të përparuar.

Rëndësia e rehatisë

Kufjet MSI DS502 janë një shtesë e lartë e lojërave që sjellin prodhimin themelor të zërit të qetë. Ato bazohen në magnetët e fuqishëm 40mm neodymium. Këto kufje të bëra me material të cilësisë së lartë që ofrojnë komoditet të lartë dhe izolim të lartë të zërit.

Kanali i zërit 7.1

Me Xear Living dhe lifePowerful Cmedia, lojërat e juaja janë gjëja e duhur për të bërë! Xear Living siguron dëgjim unik të cilësisë së muzikës dhe siguron që çdo ton të ketë cilësi të pasur të zërit. Vetitë e vendosjes së zërit, efektet dhe barazuesit përdorin programin MSI.

Ato do t'ju tërheqin në lojë

Qëndroni në zemër të tingullit tërheqës të lojës së përditshme. Guaskat e veshit me peshë të lehtë dhe të qëndrueshme janë të dizajnuara për rehati optimale, në sajë të izolimit të mrekullueshëm të zërit dhe mikrofonit me zvogëlimin e zhurmës.

Mikrofoni

Kufjet janë të pajisura me një mikrofon të përshtatshëm që zvogëlon zhurmën e ambientit, kështu që ju dhe urdhrat tuaja do të dëgjohen në çdo kohë. Mikrofoni transmeton tingullin e përkryer të zërit tuaj në gjuhën natyrale.

Vetitë kryesore

Kufjet me altoparlantë 40 mm ofrojnë një tingull të qartë kristali. Mikrofoni i përshtatshëm me funksionin e reduktimit të zhurmës së ambientit siguron një fjalim të qartë dhe të veçantë. Gama e frekuencave të kufjeve është 20 Hz - 20 kHz me një rezistencë 32 ohm dhe një ndjeshmëri prej 105 dB ± 3dB. Lidhjet mund të bëhen duke përdorur një lidhje USB në një kabllo 2m. Pesha e kufjeve është 405 gram.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
159891989222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
S37-2100910-SV1
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Pesha [g]:
405
Prodhuesi:
MSI
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE