Kufje Plantronics ML15, të zeza

Kodi i produktit:
185373
EAN:
5033588046417
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
204666-05
Lansuar:
13 Shkurt 2016
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Plantronics Explorer M90 janë kufje pa kabllo me dizajn shumë të bukur dhe të thjeshtë. Ju mund t'i përdorni ato për të biseduar me shokët tuaj kudo, në veturë, motoçikletë ose biçikletë. Ju duhet vetëm ta kyçni telefoni me kufjet përmes teknologjisë Bluetooth. Koha e nevojitur për karikimin e plotë të këtyre kufjeve është 2 orë. Ato janë shumë të lehta, peshojnë vetëm 9g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5033588046417
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
204666-05
Lansuar:
13 Shkurt 2016
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
9
Prodhuesi:
Plantronics
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE