Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese Samsung Level Active, Bluetooth, të zeza

Kodi i produktit:
218897
EAN:
8806088392271
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
5,5
Kodi i prodhuesit:
EO-BG930CBEGWW
Lloji i dëgjueseve:
Set

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Niveli aktiv

Kompania Samsung sjell dëgjuese pa tel të quajtur Level Active, të cilat janë perfekte për të dëgjuar muzikë gjatë ushtrimeve.

Sorry, the description of the image is missing.


Komoditet edhe kur lëviz!

Dëgjueset Samsung Level Active janë të pajisura me një përshtatës të veshëve fleksibël, përmes të cilës dëgjueset nuk lëvizin nga vendi. Poashtu materiali prej silikoni, i bën të përshtatet në mënyrë të përkryer në veshët tuaj.

Materiali kundër ujit!

Dëgjueset shfaqin një shtresë mbrojtëse P2i të papërshkueshme që pengon pika të ujit në çdo kënd. Nëse ju stërviteni në palestër ose jashtë, muzika do të jetë gjithmonë me ju.

Sorry, the description of the image is missing.

Mbani gjurmët e progresit tuaj kur jeni duke trajnuar!

Lehtësisht monitoroni planin dhe procedurën e përditshme të trajnimit. Tani mund të lidheni lehtë me aplikacione të dobishme, duke përfshirë S Health dhe Launch timer, për t'ju ndihmuar t'i arrini qëllimet tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088392271
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
5,5
Kodi i prodhuesit:
EO-BG930CBEGWW
Lloji i dëgjueseve:
Set
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
18,2
Prodhuesi:
Samsung
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE