Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Sennheiser PC 3 CHAT, të zeza

Kodi i produktit:
109665
EAN:
4044155076080
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
PC 3 CHAT
Lansuar:
5 Qershor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje janë dizajnuar për entuziastët e lojërave kompjuterike, por gjejnë përdorim edhe në shtëpi dhe zyre. Kanë dizajn klasik, me dëgjuese stereo dhe mikrofon. Mikrofoni ofron funksionin e eliminimit të zhurmës së jashtme dhe mund të përshtatet lehtësisht në pozicionin e dëshiruar nga përdoruesi. Kufjet janë të lehta dhe të përshtatshme për përdorim të zgjatur. Shtrirje e frekuencës prej 42Hz deri në 17kHz me nivel të presionit të zërit (SPL) 95 db. Produkti vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044155076080
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
PC 3 CHAT
Lansuar:
5 Qershor 2012
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
2
Lloji:
Për zyrë
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
95
Prodhuesi:
Sennheiser
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
17
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
42
Ueb-i i prodhuesit:
Sennheisercommunications.com

Bashkangjitja Kufje Sennheiser PC 3 CHAT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE