Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje SONY MDR-AS210, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
199227
EAN:
4548736039940
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDRAS210P.AE

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sony MDR-AS210 ofrojnë performancë prej 104 db/Mw, me rezistencë prej 16 om dhe shtrirje të frekuencës prej 17 deri në 22,000Hz. Kufjet kanë formë rrethore me diametër prej 13.5 mm dhe ofrojnë riprodhimin e tingullit të pastër dhe të thellë. Produkti përfshin një kabllo përcjellëse me gjatësi 1.2 m dhe vjen në ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736039940
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDRAS210P.AE
Lansuar:
22 Shtator 2016
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Pesha [g]:
12
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
17
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE