Kufje SONY MDR-ZX310, të kaltërta

Kodi i produktit:
148917
EAN:
4905524942163
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRZX310L.AE
Lansuar:
2 Prill 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sony MDR- ZX310, të prodhuara nga kompania e njohur për prodhimin e aksesorëve Sony, mundësojnë dëgjimin e muzikës suaj të preferuar me sistem zërimi ultra-light dhe transmetuesit me madhësi neodymium 30 mm të cilët përpunojnë muzikë me bass të madh. Kufjet funksionojnë nën frekuencat 10 deri 24 000 Hz. Kufjet kanë sistem mbajtës për kokë dhe ndarje për veshë të shënuar me L dhe M (Majt dhe Djathtë), dhe kanë kabllo me hyrës jack 3.5 mm dhe gjatësi 1.2 m.

Vlerësimet

Shum të Mira
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524942163
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRZX310L.AE
Lansuar:
2 Prill 2014
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
125
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE