Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje SteelSeries Arctis 7, të zeza

Kodi i produktit:
211891
EAN:
5707119035934
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

174.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 29.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries Arctis 7 i plotëson të gjitha kërkesat specifike të gamerave. Zëri i përsosur do ju mahnis me pastërtinë e kristaltë dhe fuqinë e shpërndarjes. Falë dizajnit pa kabllo dhe dizajnit të rehatshëm, ato janë shumë të rehatshme për t'u mbajtur pa i lënduar veshët tuaj për orë të tëra. Dhe, poashtu, ajo është pajisur me një mikrofon të cilin mund ta hiqni.

Sorry, the description of the image is missing.


Zë i përsosur 7.1 Surround Sound

Dizajni elegant dhe mahnitës i SteelSeries Arctis 7 ju mundëson të rehatoni kufjet ashtu siç i dëshironi me ndërtimin e ramit lëvizës dhe praktik. Pos kësaj, teknologjia 3D Surround Sound 7.1 do ju mundësoj të dëgjoni muzikën e zërit kristal të pastër ashtu si gjithmonë që i keni menduar. Lëshojeni muzikën, mbyllni sytë dhe nuk do të dini dallimin ndërmjet dhomës tuaj të ditës dhe koncertit. Kufjet funksionojnë nën frekuencat 20 - 20,000 Hz.

Sorry, the description of the image is missing.


Nuk do i vëresh që i ke vendosur

Dizajni praktik dhe i veçantë i kufjeve SteelSeries Arctis 7 me sfungjer të butë do ju ofroj rehati maksimale pa e vërejtur që i keni vendosur për një kohë të gjatë.

Sorry, the description of the image is missing.

Mikrofon praktik

SteelSeries Arctis 7 janë të pajisura me mikrofonin praktik dhe të kualitetit të lartë që do ju mundësoj të përcjellni zërin tuaj përsosshmërisht përgjatë video konferencave.

Lidhje pa kabllo (wireless)

Kufjet mund t'i lidhni me kompjuter, laptop dhe pajisje të tjera nëpërmjet lidhjes pa kabllo ( wireless) dhe mund të qëndroni larg tyre deri në 12 metra, por mund t'i lidhni edhe përmes kabllos me konektor jack 3.5mm. Pos kësaj, kufjet ju mundësojnë të kontrolloni volumin direkt në padin e anës së djathtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119035934
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
15
Kodi i prodhuesit:
61463
Komanda e zërit:
Në kufje
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-A
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pa kabllo:
Platforma:
PC, PS4, XONE
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Kufje SteelSeries Arctis 7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE