Kufje SteelSeries Arctis Pro, e zezë + GameDAC

Kodi i produktit:
232800
Bllokim të zhurmave:
Lojë:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Prodhuesi:
STEELSeries

Si të porosisim në Gjirafa50?

288.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries Arctis Pro janë kufje për gamera që do ju plotësojnë të gjitha kërkesat për performancë dhe përcjellje të zërit me detaje dhe pastërti maksimale.

Kufjet janë të pajisura me transmetuesit me madhësi 40 mm që funksionojnë nën frekuencat 10 Hz - 40 kHz, janë të ndërtuara me dizajn ergononik dhe të lehtë për t'ju ofruar rehati për një kohë të gjatë si dhe në pako me të vjen amplifikuesi GameDAC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bllokim të zhurmave:
Drita e pasme:
RGB
EAN:
5707119029568
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
61453
Lansuar:
15. 3. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-A
Lidhësit:
2
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
102
Platforma:
PC, PS4
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Kufje SteelSeries Arctis Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE