Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Xiaomi Mi Comfort, të bardha

Kodi i produktit:
234558
EAN:
6970244521859
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.4
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
14100

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dëgjim të rehatshëm: Mi Kufje Comfort

Kufjet e mbyllura të Xiaomi plotësojnë të gjitha trendet moderne - ato janë elegante, të veshur mirë dhe me ergonomi shembullore, luajnë dhe ofrojnë audio të cilësisë së lartë për pronarin e tyre. Avantazhi i tyre është pesha relativisht e ulët, e cila ka rënë në 220 gram. Si rezultat, kufjet nuk e ngarkojnë aq shumë dëgjuesin.

Kontroll kabllor

Xiaomi Comfort është sinonim i përshtatshmërisë së përdorimit. Kjo arrihet nga kontrolli kabllor, i cili mundësohet nga një kabllo prej 1.4 metra. Kjo jo vetëm që ju lejon të kontrolloni muzikën tuaj, por gjithashtu merrni telefonata kur lidhni kufjet me telefonin tuaj celular.

Funksione të tjera

Kufjet ofrojnë një gamë frekuence prej 20 - 40,000 hertz dhe 107 dB ndjeshmëri. Ato përdorin një ndërfaqe të veshur me ar 3,5 mm për transferim të skedarëve me cilësi të lartë. Fuqia e tyre është 50 mW.

Vetitë kryesore

Kufje të rehatshme Xiaomi që janë të ashtuquajtura të mbyllura. Shiriti i gjerë është për përdorim të lehtë dhe të rehatshëm. Lidhësi i lyer ma ar 3.5 mm ju ndihmon të transferoni lehtësisht të dhënat në kufjet tuaja. Kontrolli është i vendosur në një kabllo prej 1.4 metra të gjatë e cila gjithashtu ju mundëson të merrni telefonata. Parametrat e tjerë: impedanca 32 ohm, ndjeshmëria 107 dB, frekuenca 20 - 40 000 Hz, fuqia 50 mW.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970244521859
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.4
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
14100
Lansuar:
13. 4. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
107
Prodhuesi:
Xiaomi
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE