Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Zalman ZM-HPS300

Kodi i produktit:
164484
EAN:
Lojë:
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
Zalman
Platforma:
PC

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 
Ju kurseni : 3.96   (24%)
12.54 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufjet Zalman ZM-HPS300 janë një zgjedhje e përkryer për lojëtarët, sepse falë jastëkëve të rehatshëm për vesh ju mund të luani lojëra për orë të tëra pa ndier ndonjë parehati në veshët tuaj. Kanë frekuencë që variron prej 20-20 000Hz. Kanë sensivitet prej 110db. Vendosja e kontrollerit të zërit në kabllo ofron qasje më të lehtë në të. Përpos gjatë lojës, këto kufje mund të përdoren edhe për dëgjimin e muzikës dhe bisedave elektronike. Aftësia e tyre për të reduktuar zhurmën e panevojshme mundëson dëgjimin e një zëri të pastës edhe në ambiente të zhurmshme. Gjatësia e kabllos së këtyre kufjeve arrin deri në 2m.

Vlerësimet

shum te mira per muzike edhe gaming!
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809213767401
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
ZM-HPS300
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
11 Dhjetor 2014
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
110
Platforma:
PC
Prodhuesi:
Zalman
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE