Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti për konektim të kabllove Solarix CAT6 STP 8p8c LSA+/Krone KRJS45-VEB6

Kodi i produktit:
233835
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
13180091
Lansuar:
7. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kutia e lidhjes CAT6 STP 8p8c LSA + / Krone KRJS45-VEB6 mund të përdoret për të ndërlidhur dy kabllot e mbrojtura me katër bërthamë të kategorisë 6, për të zgjeruar ose bashkuar ato. AWG 26-22 mund të bashkohet në këtë kuti, e cila është e pajisur me IDC me terminalin Krone. Kutia karakterizohet nga një jetë e gjatë dhe besueshmëri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
13180091
Lansuar:
7. 4. 2018
Lidhësit:
Pa konektor (lidhës)
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
Pa konektor (lidhës)
Për lidhës:
Pa konektor (lidhës)
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE