Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

LaCie Porsche Design Desktop - 8TB

Kodi i produktit:
222343
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

307.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky LaCie Porsche Mac Dizajn Mobile Drive është ndër më të mirat në treg. Ajo shkëlqen me një dizajn ekskluziv që është tërheqës duke mbrojtur hard diskun. Kapaciteti i diskut është 4 TB dhe transferimi i të dhënave kryhet nëpërmjet një lidhjeje ultra të shpejtë USB 3.1. Dimensionet e pajisjes janë 39 x 123 x 178 mm.

Vlerësimet

Bashkangjitja LaCie Porsche Design Desktop - 8TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE