Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

LED Monitor Acer Predator XB271HUAbmiprz 27"

Kodi i produktit:
202924
Altoparlantë:
Pitch [Hz]:
233
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

669.50 
Ju kurseni : 128.00   (19%)
541.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer XB271HUAbmiprz Predator është monitor 27" me një pamje të ndritshme e të qartë. Ky monitor ofron ngjyra të shkëlqyera dhe një kohë shumë të shpejtë përgjigjeje prej vetëm 1ms. Përparësia e tij është lidhja e shkëlqyer dhe raporti i lartë i kontrastit. Monitori zakonisht përdoret për të luajtur lojëra kompjuterike apo lidhje me rrjet LAN. Monitori në fjalë jep rezolucione të larta të imazhit prej 2560x1440 pixel në saje të teknologjisë LED backlight. Monitori është po ashtu shumë ekonomik sepse përdorë konsum të ulët të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4713392553301
Frekuencë [Hz]:
165
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
613
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
UM.HX1EE.A01
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
41
Kontrast [1]:
100 000 000
Lansuar:
22 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
401
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
7
Pitch [Hz]:
233
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Acer
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
268
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja LED Monitor Acer Predator XB271HUAbmiprz 27" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE