Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues për karta 4World

Kodi i produktit:
164367
EAN:
5908214302390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3355
Lansuar:
4 Dhjetor 2014
Lloji i lexuesit:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi 4World është pajisje për leximin e kartave dhe e përbërë nga një port i veçantë i cili mbështetë leximin e kartave: SD / SDHC / RS dhe MMC. 4 World hyn në funksion përmes USB portit të versionit 2.0, ka ngjyrë transparente të zezë dhe përkrah poashtu versionin 1.0 të USB porteve.

Shënim! Produkti mud të vjen me ngjyra të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5908214302390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3355
Lansuar:
4 Dhjetor 2014
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Prodhuesi:
4World
SD:
Teknologjia:
USB 2.0

Bashkangjitja Lexues për karta 4World edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE